Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik érettségitől tartotok...

Melyik érettségitől tartotok a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:19
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem, matektól paráztam mint állat!

Egyébként 4 év alatt kb semmit nem tanultam, de ezt tényleg komolyan ki merem jelenteni! Pláne hogy érettségi előtt váltottam sulit...

Magyarból 2 oldalt írtam, és így is 66% os lett! Nem kell tartani tőle, menni fog tuti!

Töri sem volt nehéz, a fele kb az atlaszban van!Spec az esszét elrontottam, és bőven 60 pontos lett a 90 ből! Évszámoktól nem kell parázni, amit kérnek, az az atlaszban van!!

Angolnál max a hallott szöveggel lehetnek gondok, nagyon hadart a csajszi a végén, egyébként tudsz tippelni!


NE PARÁZZATOK! aki nem ér el 20%ot, az tényleg nagyon sötét, vagy nem is akar átmenni, mert nem érdekli!

2009. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Megbukni tényleg művészet!

Matek: 45 perc logikára, 180 másolásra a függvénytáblából... 20 pont tippelgetéssel is összehozható.

Töri: ha csak az atlaszt és a forrásokat másolod ki, megvan a 20%

Magyar: esszében és szóbelin egy mondattal kapcsolódsz a témához, aztán szépen beszélsz a semmiről, és megvan a kettes

Angol: nem nyilatkozok, nyelvvizsgás emeltem van, Londonban is be tudok vásárolni, tudok beszélgetni


Én a biosztól és a magyartól félek. Biosztól azért, mert 90%-ot kell összeszedjek, és van egy tétel amit nem tudok megtanulni egyszerűen. A magyartól azért, mert a tanárunk ... "buta" (így finoman fogalmazva), és hiába egy tündéri nő, az eddigi tananyag felét kihagytuk, esszét sosem írunk, és még így is csak most kezdtük Radnótit... Ja, érettségi feladatokat sem gyakorlunk.

2009. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nekem a töri/magyar kettősből egy feltétlen kell a továbbtanuláshoz. töriből a tanár úgy gondolja, hogy nekünk minden témát oda-vissza kell tudni minden összefüggéssel együtt. magyarból most kezdtük el a 11.-es(!!) könyvet + mi sem gyakorlunk. az esszé része meg azért valljuk be elég pofára menő, és a mi tanárunk nem arról híres, hogy felfelé húzná a pontokat. így összességében én ettől a kettőtöl parázok a matektól nem annyira , mert nem fontos a többiből meg már nem kell érettségiznem szerencsére
2009. márc. 7. 22:58
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Most érettségizel, és most kezdtétek el a 11.-es könyvet???

Én is most érettségizek, nem félek se a matektól se a töritől, viszont a magyartól nagyon! Én se tudok 4 oldalt írni két versről:)

2009. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

aha, a 11.-est jó mi?:)

még szerencse, hogy az írásbelinek semmi köze nincs a tananyaghoz

2009. márc. 8. 18:21
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Romantol!
2009. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Magyar. A magyar tanárunk írni,olvasni és beszélni sem tud. Ráadásul az anyagot úgy magyarázza el, hogy olvassa a könyvből ami le van írva.
2009. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A matektól félek pedig 4-5 -ös vagyok belőle.

De igazán a töritől félek, mert nem sok mindent tudok belőle :S

2009. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kémia/ fizika -
2015. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Orosz
2015. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!