Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Található bárhol is letölthető...

Található bárhol is letölthető mozaik kiadós könyveket/matek?

Figyelt kérdés

Egész pontosan a gimis 11-12 kellene nekem és a 9-10 azon változata ami a benne levő feladatok megoldását is tartalmazza.

Jövőre érettségizem és ingyen tankönyves vagyok így sajátom sajnos nincs nem tudom csak úgy beszerezni, viszont ezt mind megvenni egybe (főleg, hogy később a fizika is kéne) kicsit drága lenne. A kérdésem az lenne, hogy található bárhol is letölthető verzió vagy a vásárlás az egyetlen opció?


2011. máj. 9. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Van még egy olyan dolog is, amit könyvtárnak hívnak. A szegényeknek is rendelkezésre áll, és mégsem kell lopni, hogy legyen könyved.
2011. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iskolai könyvtárra gondoltam én is elsőre, hisz ott szokott lenni de sajnos mind tanulónál van nekem pedig nem egy délutánra kéne kölcsönbe. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy pl. egy városi könyvtárban tartanak-e matek tankönyveket, de ez lesz a következő állomás.
2011. máj. 9. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :-) Ha nincs meg, akkor kérdezd meg őket, hogy könyvtárközi kölcsönzéssel meg tudják-e szerezni neked, mert ilyen is van.
2011. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy ötletem van: keress meg felsőbb éveseket, akikkel jóban vagy, és kérd el, ami nem kell nekik. Mégpedig gyorsan, mert akik épp most érettségiztek le matekból, azok közül lehet, hogy páran most akarják kihajítani a szemétbe, és ezt kell megelőznöd. :-) Olykor a tanároknak is szokott lenni fölösleges példányuk, amit esetleg kölcsönadnak.
2011. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!