Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pedagógia dolgozatomhoz...

Pedagógia dolgozatomhoz készítettem egy kérdőívet az internetes biztonsággal kapcsolatban, ahol főleg tanulók véleményét szeretném megismerni. Örök hála a kitöltőknek! PS: Egyébként mi a véleményetek a tesztről? Hogy tetszik? Min változtatnátok?

Figyelt kérdés

A cím:

[link]


2011. máj. 10. 04:00
 1/3 anonim ***** válasza:

elkezdtem kitolteni, de felbehagytam, mert egyszeruen utalom az ilyen tipusu fejtsd ki a velemenyedet kerdoiveket, foleg keso este.

ne haragudj emiatt, majd visszaterek ra

2011. máj. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nem is sikerül, mindig visszaugrik a lap elejére az egész, na de mindegy


ha olyat akarsz, amit sokan kitöltenek, akkor egyszerűt csinálj, és csak jelölgetőset, mert ha írni kell vagy túl hosszú, akkor tuti neki se állnak legtöbben

2011. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem. Szerintem rendben van az egész, az az egyetlen kifejtős kérdés az elején nem a világvége.
2011. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!