Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel lenne érdemes foglalkozn...

Mivel lenne érdemes foglalkoznom középsuli után?

Figyelt kérdés
Érdekel az írás, mármint, pl. könyvírás, meg a filozófia is, de egyelőre fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal! :/ Valami ötlet, hogy mit tanulhatnék, amit tényleg érdemes?!
2011. máj. 11. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg, hogy ha az agyadat fejlesztetted a gimi-ig akkor jol jarsz, mert midnen konyebben tanulsz meg. En a gimi-ig rengeteget matekoztam, versenyekre jarta, es ez volt ami fejlesztette a logikamat. Ha nem vagy jo matekbol, akkor oldjal sudokukat, keresztrejtvenyt, sakkoz, vagy csinalj valamit amivel hajsznalod a fejed. Es a masik fontos dolog, hogy valamibol legyel jobb mint a tobbiek. Olvass sokat, es mindent.
2011. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És milyen foglalkozásokat ajánlanátok?

Mármint...amiből lehet kersni is majd:)

2011. máj. 12. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Mar most is gondolkozhatsz hogy mi akarsz lenni, es ha tenyleg az leszel akkor nagyon jo, de szinte biztos vagyok, hogy a mostani terved csomoszor megvaltozik a gimiben.

Olyan munkat kell ekress amit szeretsz, aki egy kicsit ugyes, lelemenyes az mindebol meggazdagodik, van akinek a 12 osztalya sincs meg de 12-szer tobbet keres mint akinek 12 egyeteme van. Kicsit huje pelda de remelem erted. Sok munkahely van ami penzt hoz, majd eldontod mi leszel ne aggodj, de addig is csak azt tudom ajanlani tanulva az en hibambol, hogy minel tobbet olvass. Annal jobb dolgo nincs is amikor azert neznek fel rad, mert mindenhez hozza tudsz szolni, es nem csak azert beszelsz hogy mondjal valamit.

2011. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

két évem van még a gimiben, ha minden igaz, akkor emelt magyarból fogok majd érettségizni!^^

Köszönöm a választ!:)

2011. máj. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!