Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hetem van rá, hogy megtanu...

Egy hetem van rá, hogy megtanuljak 40 tételt, ami kb 110 oldal. Milyen módszerrel tanulhatnék hatékonyan? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Reggel korán felkelsz, elkezdesz tanulni, minimum 20 oldalt megtanulsz, de inkább 25-öt.

50 oerc tanulás után 10 perc szünet, így oszd be az időd, és minden 50 percben legalább egy tételt tanulj meg, a végén mondd fel magadnak.

Az utolsó két napon mondd fel újra a tételeket, és ami homályos, azt tanuld meg még egyszer.

2011. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
110 oldal? Ne viccelj már. Napi 25 oldal, és megvagy vele 5 nap alatt. A maradék kettőben meg ismételsz. 40 tétel nem sok.
2011. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ohh, ha nekem csak annyi lenne! :O De nekünk 260 tétel van hétfőig. :S

Irigyellek :)

2011. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!