Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a szóbelin...

Tényleg igaz, hogy a szóbelin a tételek sorban vannak még a legelején? Mert egyik ismerősöm mondta, hogy nekem elég csak az első és utolsó tételeket megtanulnom mivel én megyek be legelőször ezért én húzom az elsőt vagy az utolsót.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem az érettségin, sem most a vizsgáimon nem volt így. Ilyenre ne alapozz!
2011. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne alapozz! Nálunk volt tanár, aki direkt szólt, hogy sorba vannak, de volt olyan, aki meg direkt azért szólt, hogy NINCSENEK sorban még véletlenül sem.
2011. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy sorban vannak. Ne alapozz ilyen mendemondákra!
2011. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van. Egy barátnőm erre apellált, és nagyon megszívta, meg is bukott. :(
2011. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
nálunk sorban volt az angol és az infó is a német pedig nem. Erre tényleg nem szabad alapozni! :S
2011. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sorban volt anno, meg is mondta a tanár előtte. Mi szépen összeültünk, felosztottuk egymás között a tételeket. Kiszámoltuk, kinek hányadikat kell húzni, aztán mire sorrakerültünk mindenki megtanulta a sajátját.

Ettől függetlenül erre ne alapozz max akkor, ha a tanár megmondja előre.

2011. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én pont ezzel fürödtem be. Azt mondta a tanár hogy az infótétel sorban lesz, igen de közben lebukott a drága. Úgyhogy mikor már én mentem be addigra összekeverte... egyáltalán nem azt húztam amit akartam. utsó előtti voltam amúgy :D
2011. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez marhaság, egyáltalán nincsenek sorban, legalábbis amikor én érettségiztem meg más vizsgákon is össze vissza volt keverve, a saját szememmel láttam, ahogy összekeverte a tanár a borítékokat, direkt ezért
2011. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak ha a tanár direkt segíteni szeretne a diákoknak, magyarán csal. Annak meg csak akkor van értelme, ha ezt veletek is közli, szóval ha a tanár nem mondta, akkor ne játssz erre.
2011. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl pár száz szóbelin,elárulom neked,hogy ennek semmiféle alapja nics. Miért is lenne? De most komolyan. Létezik,hogy valaki ennek bedől?
2019. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!