Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2011-ben mennyire veszik...

2011-ben mennyire veszik szigorúan az elsősegély vizsgát jogsihoz?

Figyelt kérdés
Június 1-én megyek kicsit parázok mi lesz, mivel már csak ez kell a jogsihoz és kíváncsi lennék, hogy mennyire szeretik buktatni az embereket :D Van ahol azt olvasom, hogy mindenki átmegy, van ahol mindenki megbukik.. Mester utcai vizsgahelyre jelentkeztem. Jól tettem? (:
2011. máj. 26. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ha figyeltél normálisan az órákon akkor átmész. ha nem akkor olvasd át a könyvet. ha nem akkor talán megbux
2011. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem hallottam még olyat, hogy valaki megbukott volna. Ha nem rontasz el valamit nagyon, akkor tuti átmész.
2011. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, nem buktatnak meg. Amúgy ha ott mégis megvágnak (mint engem xD), menj a Moszkva térre. Ott CSAK akkor buksz meg, ha mindenre az a válaszod, hogy hívod a mentőt. xD
2011. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2011. máj. 26. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem megbuktattak, de ne kérdezd miért .Ugyanazért amiért az előttem és utánam levőket is :D Egy vicc volt... egyszer csak leállítottak, hogy NEM. (bár az a boszorka mindenre azt mondta, hogy nem, ha levegőt vettem, ha felálltam, ha nyeltem). Olyan ideges lettem, hogy kitéptem a kezéből a személyi irataimat, aztán valamit még nyivákolt utánam, de nem vártam meg, hanem becsaptam az ajtót... elég nevetséges, hogy mindenkit megbuktattak, ha csak engem akkor talán nem kapom fel így a vizet, de szerintem érthető volt, hogy miért reagáltam úgy ahogy... szerencsére én pécsi vagyok :)
2011. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lázlóó te vagy az ?
2011. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!