Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi volt a ponthatár a BGF-PSZK-BP gazdaságinformatikus szakán 2010-ben?

Felvin illetve egyéb oldalakon is kerestem már...

A-N-A illetve A-N-K érdekelne.

2011. máj. 29. 20:29  Privát üzenet  

A válaszok
Most indul először, így nincs korábbi ponthatár.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. máj. 29. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van esetleg tipped hogy mennyi lehet? Elég egy durva becslés is...

# 2/4Időpont 2011. máj. 29. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A telepítés megtörtént hibátlanul megtörtént. A rendszer működik. Azonban a piros üzenet még mindig kint van.

Asus p7h55-m

Illetve ilyet még nem tapasztaltam-> Bármilyen boot előtt (belövöm a gépet és a kvöetkező secben már kint is van) kapásból feljön egy menü: Amin egér segítségével lehet navigálni: chat, game, music, skype..

Ez az alaplapi driverek telepítése után történt. CD-DVD nincs az optikai meghajtóban.

Őt windoson belül a drivereknél lehet kilőni vagy hol?

# 3/4Időpont 2011. máj. 30. 12:19 Privát üzenet
350 körül. Kb annyian jelentkeztek oda, mint tavaly a DE-re, oda 315 volt, mivel a BGF-nek vannak magasabb pontos szakjai így legyen ez is kicsit magasabb, de egy corvinus G kart úgysem ér el.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. máj. 30. 12:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2010-es kozmetikus szóbeli tételsort kidolgozva hol találom meg neten?
A 2007-2008-ig érvényes biológia érettségikövetelmény mennyire egyezik a 2010-től (a mai napig) érvényben lévőtől?
Meddig érvényes a 2010-2011 szakközépiskolai diákigazolvány?
Ha 2010-ben kezdtem el az egyetemet, és most hivatalos iratot töltök ki, mit írjak az "évfolyam" ponthoz?
Ha a 2010-2011-es tanévben elkezdtem egy államilag finanszírozott OKJ-s képzést, de nem vizsgáztam le, akkor elkezdhetem ugyanazt a 2011-2012-es tanévben térítés mentesen?
Nincs meg véletlenül valakinek a 2010-es számviteli példatár elektronikus formában?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!