Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így beleírhatom az életrajzomb...

Így beleírhatom az életrajzomba a végzettségemet?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős BSC-n, viszont még nincs meg az írásbeli nyelvvizsgám, és ugye addig nem kapom kézhez a diplomámat sem. Az a kérdésem, hogy ettől függetlenül beleírhatom-e az életrajzomba, hogy van?

Nem a szakmában akarok elhelyezkedni, csak részmunkaidőre akarok valami kis mellékes állást, ahová nem is igazán számít, hogy van ez a diplomám.


2011. máj. 30. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs meg a papírod addig nincs értelme be írni mert, lehet vissza hívnak megkérdik hogy ez van meg minden és nem tudsz semmit bemutatni akkor bukhatod így a melót. Szóval addig ne írj be semmit ameddig nincs meg róla a papírod hogy van.
2011. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt írd bele, ami most vagy:

"Most vagyok végzős BSC-n" - ezt


Meg talán diploma várható kézhezvételi időpontját.

2011. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem sincs meg az irásbeli nyelvvizsgám

én viszont igy dolgozok mérnökként:)

önéletrajzba azt urtam,hogy xy egyetem z kar abc szakirányát elvégezetm 2006-2010 között

majd nyelvtudásnál hogy angolul folyékonyan beszélek,középfukú A nyevvizsgám van


és önéletrajz mellé ugye küldessz levélkét,abba beleirtam,hogy igazolásom van arról hogy elvégeztem az egyetemet,leállamvizsgáztam,de nyelvvizsga hiányában még a diplomámat nem adták ide,de ettől a leendő munkámat ugyanugy el fogom tudni végezni

2011. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én beleírtam, hogy abszolutórium, záróvizsga megvolt és van róla papírom is, hogy sikeres volt az államvizsgám.

Alá pedig a diploma kézhezvételének várható időpontját.

2011. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!