Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha például van egy középfokú...

Ha például van egy középfokú angol érettségim, és most írtam egy emelt szintűt, de az annyira rossz lett, hogy kevesebb pontot kapnék rá, mint a középre, akkor (ha mindkettőt felküldöm) azt fogják nézni, ami nekem éri meg jobban. Jól tudom?

Figyelt kérdés
Tehát kiszámol a gép minden eshetőséget, és a lehető legnagyobb pontot veszi alapul? Vagy ha látja, hogy van emelt, akkor a középpel nem foglalkozik?
2011. jún. 2. 23:47
 1/3 anonim válasza:
Igen.
2011. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, tudtommal így van. Melyik része lett neked rossz, és mennyi az a rossz?
2011. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írásbeli lett borzalom. 59%. Nem tudom, hogy szúrhattam ennyire el. Közepesem 77%-os lett + közép nyelvvizsga.


HA a szóbelin közel maxot kapok (amire számítok), akkor sem lesz több pontom 65-67%-nál. Ha jól számoltam, ha 71% os lenne végeredményben az emelt angolom akkor volna ugyanannyi pontom, mint közép + nyelvizsgával:)

Közép angollal is van 378 pontom, de a legkisebb egyetem, amit bejelöltem tavaly 370 pontos lett. Nagyonnagyon titokban abban reménykedek, hogy BMF gazdasági menedzsment szaka esik olyan jó 20 pontot, és bekerülök, de ez nagyon-nagyon lehetetlen közelinek tűnik:)

2011. jún. 3. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!