Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A nyíregyházi Zrínyi Ilona...

A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnáziumba megyek, és ott milyen a tanítás? Kezdő angolos leszek, és egy elég jó általánosba járok (Benczúr), amúgy egyik ismerősöm azt mondta hogy az előkészítős év után minden tantárgyat angolul tanítanak ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Annak idején én is a Benczúrba jártam,bár nem ott kezdtem a sulit.

A Zrínyiben pedig tanít egy kedves ismerősöm.

Ha a tárgyakat angolul tanítanák,akkor a tagozatot is angol kéttanítási nyelvűnek hívnák,és abból leesne,hogy mi a dörgés,és nem utolsósorban a felvételi tájékoztatóban is fel kell az ilyet tüntetniük!Szakközépiskolában is van nyelvi előkészítős osztály,utána mégis magyarul zajlik a tanítás.

Itt nálunk a gimiben van egy német kéttannyelvű tagozat,de az sem azt jelenti,hogy az összes tárgyat idegennyelven oktatják (itt csak a töri,földrajz,matek és célnyelvi civilizáció megy németül).Úgyhogy én azt mondom,nyugodj meg!

2011. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! te hova jársz, a korányiba? :D
2011. jún. 4. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

teljesen átlagosan jó gimi. én nem voltam 0.-os, de úgy tudom, hogy ott van egy kis szintentartás a főbb tárgyakból + rengeteg angolóra. de 0. nyarán általában mindenkinek meg szokott lennie a középfokúja, aztán ráhajtanak a felsőfokúra és az is jól szokott menni (persze ha az ember komolyan veszi).

ha egy átlagosan jó középsuliba jártál, és ott gondolom jól tanultál, akkor nem lesz semmi gond, menni fog. amúgy nem angolul lesz 0. után a tanulás, nem tudom kitől hallhattad :)

2011. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!