Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol. BME Vezetés és...

Hangulat kérdése:

Ki mit gondol. BME Vezetés és szervezés MA vagy SZIE ugyanezen szakát jelöljem első helyen felvételiben? (Pontom valószínűleg elég mind2höz) Jelenlegi Hallgatók véleménye is érdekelne a szakokról!

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom kereszt félévre beadtad-e már, vagy csak februárban jelentkezel..

Ha még aktuális, akkor azt tudnám mondani, hogy a SZIE-n eddig úgy láttam sosem indult el a szak.. még a levelező sem szokott.

Én mindkét helyre beadtam annó, BME-re első helyre, a SZIE meg nem indult ugye.

A BME nekem rohadt nehéz, igaz nem ide jártam eddig, aki az alapképzést is itt végezte, az úgy látom nem szenved annyira, mint én.

Alapvetően korrektek a tanárok, direktbe szívatás nincs, "csak" rohadt magasan van a léc, amit én állandó tanulással tudok csak épp hogy megütni.

Állítólag a SZIE-n azért jóval könnyebb..

2012. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdező! Hány pontod volt?
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
82 pontom volt a normál eljárásban BME-re, 92 meg SZIE-re, s végül BME-re fel is vettek, de kár volt a félévért. Tényleg baromi magas a léc, s nekem nagyon nem jött be a dolog. Bánom már, hogy nem SZIE levelezőt választottam elsőnek..sokkal inkább a szakmai anyagra mennek rá, s normális módon, nem úgy mint BME-n, főleg ha nem is oda jártál alapra..
2012. márc. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!