Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan aki érettségi...

Volt már olyan aki érettségi szóbelire nagyon keveset tanult kb. minden tételböl csak 5 mondtatot tudott és nem bukott meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen én. Voltak olyan tételek amik ki se voltak dolgozva.


Irodalomból az Anyegint húztam amit ki se olvastam, az orosz irodalomról voltak halovány emlékeim így inkább arról mondtam pár dolgot...


Töriből is pont olyat húztam amiről gőzöm se volt, de használtam a forrásokat és azok alapján alkottam egy kis szöveget.

2011. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már van egy kis halvány fogalad a dolgokról, akkor kérdésekkel megpróbálnak kihozni belőled mindent, még olyat is, amit nem tudsz. Csak kezdj el mondani valamit és ne azt, hogy én ezt nem tudom.
2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért a bukásról meg a kettes alsó határáról kérdezősködik itt mindenki napok óta. Nyilván akik ötöst fognak kapni, nem itt rinyálnak, hanem vagy tanulnak, vagy pihennek a tanulás után.
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor többnyire minden az elnök jóakaratán múlik...
2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lófszt az elnök jóakaratán... nem ő adja az osztályzatot, nem is szólhat(na) bele, ráadásul ha nem szakos (ami nem azt jelenti hogy hülye) akkor egyrészt nem feltétlen érdekli, másrészt nem érti..
2011. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elnök nem pofázhat bele.

A szaktanár dönti el, hogy valaki átmegy vagy

nem megy át.

2013. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!