Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha gólyatáborban nem akarom a...

Ha gólyatáborban nem akarom a szivatás rám eső részét megcsinálni, akkor annak mi lehet a "következménye"?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy nem oviról van szó, de akkor is, mi az, amitől utána "tartanom" kell?
2011. jún. 24. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Semmitől...jogod van megtagadni, bár általában nem olyan durvák ezek a szívatások, mint ahogy pletykálják. Ha tényleg nagyon durva, netalántán ártalmas akkor vissza utasíthatod, senki nem fog kinézni téged, de általában olyat szoktad adni, amit meg lehet csinálni.
2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Semmitől.

A szervezőknek az a céljuk, hogy jól érezzétek magatokat, nem az, hogy szopassanak. Amúgy egy idő után senki nem menne el...

Felnőtt emberek vannak ott, nem ovisok, megérti bárki, hogy oké, ezt te nem. Nem fognak utána hazaküldeni, csak azért is tovább csesztetni.

Feladatoknak se olyanokat képzelj el, amiben szarrá aláznak, hanem olyanokat, amin mindannyian röhögtök, jól érzitek magatokat.

2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Max attól, hogy ha hülye osztálytársaid vannak, akkor cikizni fognak miatta. Én nem is mentem el, mert nem szeretem az ilyen "szívatásokat" meg az ivást meg ilyesmit, szóval beadtam, hogy más programom volt. Semmit nem veszítettem vele, ugyanúgy vannak barátaim, mint bárki másnak, aki volt táborban. Nincs semmilyen következménye, ez nem egy kötelező dolog.
2011. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Roger Smith ***** válasza:
65%

Az lesz a következménye, hogy amikor 5-6-x év múlva leültök sörözni az évfolyamtársaiddal és szóba kerül a gólyatábor és jót nevetnek a szívatásokon akkor ülsz majd kukán és magadba fortyoghatsz, hogy miért is maradtál ki!

Egyébként nem érdemes kimaradni, mivel: 1: úgyse durvák a szívatások, 2: ha van köztük durva akkor lesz egy-két örült aki bevállalja és 3: összekovácsolja az embereket és talán az egésznek ez a lényege!

2011. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy azt fogják gondolni rólad, hogy pipiskedsz és nem vagy benne a buliban, lehet, hogy fel fognak nézni rád, amiért te nem mentél bele. Bajod nem lesz belőle, ez nem a hadsereg, hogy veled mosassák fel a vécét minden nap.
2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis családi hangulatú főiskolára járok, egyik barátnőm pedig egy nagy egyetemre, ahol csak a saját kara volt jelen a gólyatáborban, így is voltak vagy 300-an. Ahogy elmesélte, semmi gáz nem volt a gólyatáborukban, 35-en voltak egy csapatban, a 4 nap alatt a saját csapatát is alig ismerte meg, nemhogy a többieket. Ha valaki nem szeretett volna a csapatból valamit megcsinálni, akkor volt rá másik 34 ember, nem volt belőle gond... :)


Mi kb 100-an voltunk gólyatárboban, egy hét alatt úgyahogy mindenkit megismertem, a csoportban 17-en voltunk, baromira jól összerázódtunk! A legtöbb feladat úgy működött, hogy "kéne 4 ember, ki vállalja?"... Aki akart az ment, aki nem az nem. Nálunk is volt olyan vetkőzős feladat amire azt mondtam, hogy én biztos nem, megértették, ment helyettem más, viszont én szerepeltem más jellegű feladatokban, amit meg más nem szívesen csinált. Ez így működik. Csapatmunkára vannak kiélezve és arra, hogy jól érezzétek magatokat, legyenek közös élményeitek, tudjatok csapatként dolgozni! Nem az a lényeg hogy minél több embert lealázzanak a sárga földig! :) Én gondolkodás nélkül belevágnék mégegyszer. Nekem egy olyan csapatot, olyan ismerősöket/barátokat adott az a tábor, hogy sosem fogom elfelejteni és teszem hozzá az első 1-2 hónapban óriási segítség volt, hogy én már gólyatáborban megismertem felsőbb éveseket, akik segíteni tudtak a főiskolai életbe való belerázódásba. Szerintem ez egy olyan élmény, amit nem szabad kihagyni. Nem rajtad nevetnek, hanem VELED és amint kellemetlen lenne számodra valami, azt abszolút megértik és nem erőltetik. Én nem vagyok bulizós, nem igen szoktam inni, eleinte el sem akartam menni, de nagyon örülök, hogy nem futamodtam meg!

2011. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

legfeljebb nem fognak annyira heverkodni akarni veled utána, a szivatás nem ellenszenves dolog annyira inkább egy fajta beavatás és még nem hallottam róla hogy valóban ellenszenves és/vagy ártalmas lett volna.


ha nem akarsz részt venni az se baj szerintem.

2011. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!