Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem baj, hogy 1 hete...

Ugye nem baj, hogy 1 hete "feldolgozás alatt" vannak az érettségi tanúsítványaim?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, szerintem természetes, hogy túlaggódok mindent.

De nyugtassatok meg, hogy tényleg csak túlaggódom, ugye nem gond, és csak azért ülnek még mindig rajta, mert sokat kell feldolgozniuk? Csak azért aggódom, mert a nyelvvizsgámat kb. 2 hete 2 napa alatt feldolgozták.


2011. jún. 29. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz gond, én mondjuk még fel sem töltöttem, mert holnap után jön mag a nyelvvizsga bizonyítványom. Tavaly egyik ismerősömnek volt olyan gondja, hogy az egyik tanúsítványt feldolgozták, de nem kalkulálták bele valahogy a pontszámításba, és július közepe körül kellett írni a felvinek, hogy mi a ... van már, miért nem pontos pontszámítás.
2011. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyenkor nagyjából mindenkinek ez szerepel ott.
2011. jún. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 30. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok, én is kezdtem aggódni már, de akkor jó, ha nem csak én vagyok így :) gondolom most sokan küldték be, azért lassú
2011. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedjünk a legjobbakban! :)
2011. jún. 30. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem 2.5 hete nem dolgozzák fel az érettségimet, szóval én is parázok... de majdcsak :\
2011. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs feldolgozva, várhatok még a telefonálással? Csak mert egyre több helyen olvasom, hogy már minden ok a többieknek.
2011. júl. 11. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj nyugi már! Én tavaly is jelentkeztem és a feldolgozások az utolsó percig zajlanak. Nekem 1 nappal a ponthatárok kihirdetése előtt váltott át "feldolgozvára"
2011. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, végig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Az, hogy szellemi idióták nem tudják felfogni, és óránként telefonálnak be a felvihez, hogy miért nem váltott át feldolgozottra, azokon sajnos nem lehet segíteni. Telefonáljatok csak, ezzel is lassítva a munkájukat. El tudom képzelni mi mehet ott, 2 nap után elfogyna a türelmem az ilyen hülyék miatt.

2011. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tanusítványom nekem sincs feldolgozva, a bizonyítványok igen.


Valószínűleg azért, mert a bizonyítványba úgyis a jobbat/fontosabbat kérted, tehát ezeket fontosabb feldolgozni.


Gondolom én.

2011. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!