Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tanuljam meg a törit?

Mikor tanuljam meg a törit?

Figyelt kérdés
kb 4 oldalt kellene megtanulnom holnapra... feleletmentesem már nincs és muszáj lenne minimum 4-est írnom... annyira álmos vagyok, másnapos is vagyok, teljesen kiment a fejemből a dolgozat :((
2009. márc. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

ma este már ne tanulj.

feküdj le korán, és kelj fel 5 óra körül. reggel jobban fog az agy. sok szerencsét ;)

2009. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg amit aznap megtanulsz, azzal csak bekeveredsz, bár embere válogatja. Én biztos azt csinálnám hogy benyalnám még este és reggel meg átnézném. 4 oldal az semmi. De erre majd rájössz főiskolán...
2009. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A felét tanuld meg este, a másik felét pedig reggel! Nem árt azért, hogyha reggelre kevesebb tanulni valót hagysz, így több időd lesz átnézni.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben! köszönöm a segítséget... :)
2009. márc. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!