Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már van egy szakmunkás...

Ha már van egy szakmunkás bizonyítványom, akkor nem jelentkezhetek ingyenes OKJ-s képzésre?

Figyelt kérdés
A jelentkezési lapon szerepel a "van OKJ-s képzettsége" kérdés. Nos, a szakmunkám szerepel az OKJ-ben. Ilyenkor mi van?
2011. júl. 17. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, pont ezen agyalok én is:) valaki írjon valami okosat!:)
2011. júl. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tandíjmentesség a szakmával nem rendelkezők számára lehetséges. Szakmával rendelkezőnek számít, aki iskolarendszerű képzésben (szakközépiskolában, szakiskolában vagy szakmunkásképzőben) bármilyen szakmát szerzett. Nem vonatkozik az államilag elismert szakképzésre, amelyet iskolarendszeren kívüli oktatásban szereztek. Továbbá nem számít második szakképzésnek a meglévő szakképesítéssel betölthető munkakör magasabb színvonalon való ellátását biztosító képzésben szerezhető szakképesítés sem.
2011. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most akkor jelentkezhet v. nem?
2015. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!