Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki mar anglisztikan van a...

Aki mar anglisztikan van a PTE-n tudna velemenyt mondani a kurzussal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik kurzussal kapcsolatban? Vagy téged a szak érdekelne?
2011. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem az erdekel ami megfogalmazodott a kerdesben, velemeny az anglisztikai szakkal kapcsolatosan a PTE BTK-n.
2011. júl. 23. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, csak te kurzust írtál. Abból lesz egy csomó, azok ugyanis az órák, amiket majd felveszel. De bocs, csak segíteni akartam, hogy ne mondj hülyeséget.
2011. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor valaki egy kurzuson van akkor azt tanulja, az egy szak, azon belul lesznek kulonbozo orai, azert eddig eljutottam, csupan velemenyt szeretnek kerni, de ha te nem tudsz mast irni, akkor nem fontos hogy erre a kerdesre reagalj.
2011. júl. 23. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi irodalom

van ?

2018. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szak = képzés, amire jársz

kurzus = "tanóra", illetve annak egy típusa

2018. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!