Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális hogy nem tudok...

Az normális hogy nem tudok belépni a neptunba?

Figyelt kérdés

Megcsináltam azt a hálózati azonosítós dolgot, így már elvileg be kéne tudnom lépni a neptunba, de nem tudok...

Vagy nyáron egyáltalán nem is működik?


2011. júl. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hihetetlen, hogy a felsőoktatásba kerülhetnek azok, akik olvasni se tudnak... Csak egy kicsit kéne lejjebb görgetned az oldalon...
2011. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az elsősöknek még esetleg nem aktiválták, akkor még lehet hogy nem tudsz. De én már be tudok.


Hogy érted, hogy te csináltad meg azt a hálózati azonosítós dolgot? A NEPTUN kód az egy 6 betűből álló kód, az egyetem küldi ki neked.

Az alapértelmezett jelszó pedig vagy a születési dátumod, vagy pedig ugyanaz a jelszó, mint a neptun kód, és első belépés után változtatod.

2011. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Gondolom erre a kérdésre gondoltál: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Igen olvastam, de nem kaptam választ a kérdésemre.


Második: Köszi, az volt a probléma amit mondtál, az elsősöknek még nem aktiválták, de már megoldották. Köszönöm a segítséget!

"hálózati azonosító"---> nálunk egy ilyet kellett létrehozni, hogy a neptunba beléphessünk... nyilván nálatok máshogy van.

2011. júl. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!