Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgára interneten milyen...

Apanacsi kérdése:

Pótvizsgára interneten milyen jó felkészítő feladatokat lehet találni? Matekból 10. es szakközepes anyag érdekel

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 10:25
 1/3 anonim válasza:
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondom neked hogy amik interneten vannak nem érnek semmit. Ha pótvizsgára akarsz tanulni akkor azt úgy teheted meg hogy leülsz a fenekedre és végig nyálazod a tan könyveidet és füzeteidet. Mert a legtöbb tanár abból kér számon amit egész évben ő tanított neked. Én sokat jártam magántanárhoz és ezt ő mondta nekem, kaptam kb 2 oldalas lapot amire fel volt írva mindenféle feladatnak az oldalszáma ami a könyvekben megtalálható volt, de e mellett még a füzetem alapján is készültem, és nagyon jól jártam, mert ami a füzetembe volt abból 3 is szerepelt a pótvizsgán ami hibátlanul is sikerült, így mentem át... Nem vagyok erre valami büszke de ez van, és veled is megosztom ezt a jó tanácsot. Ha nem kaptál semmi olyat amiből feltudnál készülni akkor abból készülj amit az órákon tanultál. Legjobb ha felkeresed a tanárodat és megkérdezed tőle hogy miből készülj ez a legtisztább.
2011. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ám de nem tudom, hogy hol lakik
2011. aug. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!