Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki ilyen/ilyen jellegű...

Ciki ilyen/ilyen jellegű válltáskával járni az egyetemre? Vagy oda miben illik vinni a cuccaimat?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ciki, senki nem fog ezzel foglalkozni :D én vittem már szatyorban is a cuccomat párszor :DDD ha meg kolis vagy akkor csak fogsz egy füzetet és go :)
2011. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

:SNincs ilyen hogy mibe illik meg mibe vigyed...ááá.Ilyet általános suliba még megértek de egyetemre készülő embernél.Vagy már annyira felnőtt nem?Hogy tudd mi a jó neked.

A legfontosabb h illik bemenni az előadásra és illik tanulni a vizsgákra.:)

Amúgy a táska jó.:):)

2011. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem hozzászólóval, felnőtt ember vagy, dönts magadtól. :)

Amúgy tényleg a kutya nem nézi, hogy milyen táska van nálad. Valaki csak egy füzettel jön be, más sporttáskával, oldaltáskával, hátitáskával...

Én a hátitáskát preferálom, mert az nem húzza a vállamat, ha sok cucc van benne + van két szabad kezem. :D

2011. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki nem azt fogja nézni, hogy miben viszed a cuccod.

Amúgy nekem tetszik ez a táska :)

2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először egy notebook táskának néztem, nem sokban különbözik tőle legalábbis kivülről. Nem fogsz kitűnni vele.
2011. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetemen mindenki magasról le fogja szarni, hogy milyen táskába viszed a cuccaidat. akár teszkós bevásárlószatyorba is viheted.

egyébként jól néz ki a táska, amit linkeltél.

2011. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!