Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki az évismétlés? (kérdésem...

Ciki az évismétlés? (kérdésem rövid)

Figyelt kérdés

Annyi dolog miatt bukhat az ember... Nem egyszer olvasom hogy cikinek érzik az emberek azt,hogy esetleg évet kell ismételniük (főleg középsulisokról beszélek),ill. cikizik őket emiatt.


Én is egy vizsga előtt állok,úgy vagyok vele hogy megteszek mindent azért hogy jól sikerüljön,de lesz ami lesz. Ha megbukok,jövőre jobban odafigyelek,összeszedem magam,és nem török össze.


Nem értem,miért lenne ciki az,ha valaki megbukik (és nem a hanyagsága miatt bukott meg)? S


2011. aug. 9. 11:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem.
2011. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lustaságból buksz meg, akkor nem ciki,bár ritka hogy szorgalmas,értelmes emberek megbukjanak.
2011. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

nem ciki

de általában akkor szoktak megbukni a diákok ha nem tanulnak, és nem kell kifogásokat keresni, hogy otthon ez meg az van, tanulni akkor is kell ha rossz a családi körülmény. És egy kettest igazán nem nehéz összeszedni.



Mire gondolsz, hogy nem a hanyagság miatt bukott meg? Egy példát írj már.

2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy ciki, én valószínűleg most egyetemen fogok évet veszteni, majd jövőre jobban összeszedem magam. Te se érezd cikinek, az az 1 év nem sokat nyom a latban. Legalább tanulsz a hibádból.
2011. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
71%
én nem tartom cikinek. ahogy felkerültem középiskolába elég fos tanárokat sikerült kifognom, akik a külsőm miatt nem szerettek, pedig a viselkedésemmel tényleg nem volt baj. na és náluk hiába tanultam, 1-esnél jobbat nem kaptam sosem, úgyhogy 1 tantárgy miatt évet ismételtem, mert nem akartam pótvizsgázni, hogy továbbra is az a majom tanítson, a suliból meg nem akartam elmenni.
2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan az évismétlés nem ciki. Ha megbuksz az ciki. Szerintem. Nagyon gáz. Az más tészta ha mondjuk betegség miatt nem voltál suliban és azért kell újra járni az osztályt, de ha csak simán hülye vagy és lusta akkor én elásnám magam... egy nyamvadt kettest nem tudtál összeszedni az nagyon gáz. Egy kettest mindenki össze tud szedni, olyan nincs, hogy nem.
2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igenis gáz, ha valaki a hanyagsága miatt bukott meg. De ha például sokat volt beteg, ez még elnézhető.
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igenis gáz, ha valaki a hanyagsága miatt bukott meg. De ha például sokat volt beteg, az még elnézhető.
2011. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
61%

bizony ciki.

aki meg megmagyarázza, hogy " a külsőm miatt", meg a "majom tanár", az csak a saját lustaságát igazolja.

aki nem képes egy tárgyat legalább kettesre megtanulni, annak mélyen magába kellene néznie...

2011. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Kétszer volt pótvizsgám, minden esetben megfogadtam, ha nem megyek át és évet kell ismételnem, akkor azt egy másik iskolában teszem meg. Nem akartam x évig a szánalmas tekinteteket nézni, hogy egy osztállyal a többiek alatt legyek. Szerencsére átmentem :)
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!