Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlagos lány mennyi...

Egy átlagos lány mennyi cuccot visz magával a kollégiumba, mert én egy közepes méretű görgős bőröndöt és egy nagy utazó/sport táskát. Csak viszonyítás képpen kérdezem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én laptoptáskát és utazót, de az nagy, tele van kajával... persze egy hétre..

20/L

2009. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha hetente hazajársz, nagyon túl vagy pakolva. nekem az összes ruhám, kiegészítőm az albimban van évközben, és csak annyit hozok haza belőle hétvégén, amennyi feltétlenül szükséges. bugyit zoknit soha nem hozok haza, mert abból is itthon is tartok több váltásnyit. ha tudom, hogy bulizni megyek 7végén, akkor hazahozok egy bulizós felsőt és pár kiegészítőt.

úgyhogy amikor utazom, akkor csak 1-2 ruhadarabot viszek, a többi meg kaja.

amúgy egy kisebb gurulóssal szoktam utazni+laptop.

2009. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
kicsit off, de durva, hogy már kb mindenkinek van laptopja, :D én 4 éve vettem és kb különleges volt, hogy van. Most meg minden 3. ember. Lassan mindenkinek lesz és az asztali gépek mennek a kukába, maradnak a könyvtárakban meg az internetkávézókban.
2009. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én az első vagyok, én minden ruhámat amit ki kell mosni hazahozok, nem mosok a koliban... de egyébként ha hetente hazajársz tényleg túlpakolsz, nem kell annyi minden
2009. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

off: Nekem is volt már 4 évvel ezelőtt laptopom, csak azt ellopták, és a saját pénzemen spóroltam ki az új árát, mert időközben egy nélkülözhetetlen munkaeszközzé vált.

a köztes időszakban, amikor nem volt gépem, én is netcaféztam+az egyetemi gépeket használtam, vagy a barátaimét. de a laptop eszmételtenül megkönnyíti az ember dolgát.

on

2009. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt tényleg nem tudom, hogy mi foglal el annyi helyet, de én középiskolás vagyok és cipelem a könyveket, füzeteket.
2009. ápr. 12. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én is hazahozom a jegyzeteimet és néhány könyvet, de nem tudom, miért nem csak azokat viszed haza amik kellenek?

voltak kolis oszttársaim és nekik egy sima utazóba befért minden...

2009. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kolis lány vagyok, 2 hetente járok haza és egy közepesen nagy hátizsákkal vagyok, kivéve mikor költözök haza szépen lassan, mert az elején nagyon sokmindent beviszek a kollégiumba és a nyári fesztiválos cuccaim is sokáig velem vannak, (pl. két 3személyes sátor és stb)
2009. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én, mikor külföldre utaztam egyetemre, 2 nagy bőröndöt meg egy hátizsákot cepeltem :D minden cuccom bennevolt, és nyárig nem is terveztem hazamenni... de nálunk mindenki így volt ezzel.
2009. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régi típusú túrahátizsákot hordok, de van, hogy félig üresen. Jön velem a szennyes meg egy kis hűtőtáska, amiben a kaját viszem. A laptopomat csak a szünetekre hozom haza, viszont olyankor sok a cuccom, mivel nincs több hétre való ruhám, ezért ide-oda költöztetem őket. Holnap például tele lesz a táskám ruhával és könyvekkel, kezemben a hűtőtáskám meg a válltáskám, amiben még benne lesz a gépem.
2009. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!