Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások is le vannak maradva a...

Mások is le vannak maradva a töri anyaggal? , mi nem rég fejeztük be a hidegháborút, de a tanár nem ideges! Pár hét van még az érettségiig

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
pfff nálunk is ez ment tavaly, ráadásul fakton, nem alaptörin... mindent átugráltunk, így sem fejeztük be. tanárnéni ránkbízta, hajrá, a többit sajátítsátok el magatok :) de ha középszinten érettségizel, csak olvasd át a tankönyvet, oszt öröm bódogság.
2009. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is csak 1-2 tétel van ebből az időszakból (ami nem is a legfontosabb). Mondjuk szóbelin én jól benéztem, mert Kádár korszak-beli életmódot kaptam és addig már nem jutottunk el...hát elég jó standup-ot nyomtam :D Sok köze nem volt a tételhez, de a tanároknak legalább tetszett :)
2009. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi befejeztük az anyagot. 12.-ben a tanár nem iratott vázlatot, hanem év elején elküldte az anyagot, így órán már csak beszélnie kellet, gyorsabban haladtunk. Otthon meg mindenki kinyomtatta magának a vázlatot.
2009. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi még a 2. vh-t se fejeztük be annó töri órán. Szóval ti még jól álltok most. Bár így is sikeresen leérettségiztem még 4 éve:) Tételeket meg meg kell tanulni, ha vettétek ha nem az anyagot. Egyetemen is lesz olyan előadás, amire be se fogsz járni, mégis 5-ösre vizsgázol.
2009. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor én érettségiztem (4 éve), akkor a második világháborúnál hagytuk abba a tanulást, de nálunk ez senkit nem zavart, a tanárt se. :D


Persze ettől függetlenül nem árt az írásbeli előtt átolvasni azokat a részeket is, amikhez esetleg nem értetek el addig, de valószínű, hogy a kérdések nagy része úgyis a régebbi anyagokhoz fog kapcsolódni, úgyhogy szerintem nincs min izgulni!


Egyébként pedig sok sikert az érettségihez!

2009. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!