Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fognak még tárgyakat felvinni...

Fognak még tárgyakat felvinni a Neptunba?

Figyelt kérdés

Nézegettem a NEPTUN-t (Debreceni Egyetem, TTK), és láttam, hogy sok tárgy nincs ott. Gólya vagyok, aug. 25 a beiratkozás, utána fognak még tárgyakat felvinni? Pl. a Munkavédelem sincs ott, vagy tesi, de kompletten szinte az összes szerves kémia hiányzik (1-től nemtommeddig kéne lenni) Illetve soknál még kurzus sincs, pl ott van, hogy kémiai informatika, rákattintok: Nincs találat...


Krediteket összeadva csak 152 jött ki... össz 59 tárgy, ebből 23-nál van is valami...


Nem értem...


Legyetek szívesek normális válaszokat adni :)


2011. aug. 18. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fognak még tárgyakat kiírni. A testnevelési órák felvételéről mindig kaptunk levelet.

Ha szerencsés vagy, akkor nem felejtik el egyik tárgyat sem meghirdetni. Volt rá példa!

2011. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem Debrecenben végeztem hanem a SZIE-n, (Gödöllő) de azért azt hiszem meg tudlak nyugtatni. Persze, hogy fognak még felvinni tárgyakat, különben, hogy tudnád felvenni őket?

A kredites kérdésedhez nem tudok hozzászólni. Hívd fel a tanulmányit, de hidd el, annyira ráér még számolgatni!!

Sok sikert!

2011. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :D Lehet kicsit túlparázom az egészet :D
2011. aug. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!