Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális hogy koleszban...

Az normális hogy koleszban leszek És nagyon nagyon ideges vagyok nem tudok aludni, nagyon ideges vagyok stb?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek köszi
2011. aug. 19. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az normális, hogy koleszban leszel.


az is normális, hogy ideges vagy, és továbbá az első héten aludni is alig fogsz miatta a koliban.


nem tudok megnyugtató dolgot mondani, mert úgysem nyugodsz meg tőle. inkább számold visszafelé a napokat.

2011. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy ideges? Nem értem a kérdést...
2011. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idegességed csak addig fog tartani, amíg nem ismered meg a többieket, akikkel majd együtt laksz.

Igaz, nekem addig tartott, amíg megtudtam, hogy az egyetlen olyan lakásba kerültem az egész koliban, ahova kulcs nélkül nem lehet bemenni (kívül ugye nincs kilincs), és attól kezdve nyugodtan aludtam :P

2011. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. aug. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!