Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisgyermek - csecsemő mellett...

Kisgyermek - csecsemő mellett esélytelen lenne levelezőn tanulni?

Figyelt kérdés
Budapest - Miskolc, egyetem. Ti mit gondoltok??? Volt már valaki így?
2011. aug. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.De a szombatod rámenne a tömbösített órákra.
2011. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem esélytelen, mindent lehet csak akarni kell meg lemondani erről arról, nevetséges azzal takarózni, hogy "gyerekem van". azért annyit tegyél meg kérdező, hogy nem szabad bölcsészetet vagy médiatörténetet tanulsz
2011. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy éves múlt a fiam, mikor elkezdtem mellette tanulni, 70 km-t utaztam minden szombaton, és reggelente tanultam.


Minden vizsgám jó lett, kitűnő eredménnyel végeztem el a szakképzést.


Szóval én csak biztatni tudlak.

2011. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem lenne lehetetlen, ha van elég akaraterőd hozzá, de készülj fel, hogy nem lesz egyszerű. Én például ismerek olyan embert, akinek ez sikerült, de szerinte nagyon fársztó volt. Igazából ez rajtad múlik, hogy képes vagy-e rá.
2011. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem akartam ezzel takarózni, hogy gyerekem van. Mondjuk nem tudom pontosan hogy megy ez a levelező oktatás, egyrészt ezért is kérdeztem. Meg hogy gyerek mellett menne-e . De köszönöm!
2011. aug. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!