Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Majdnem középfokú angol...

Majdnem középfokú angol nyelvtudással te milyen munkát vállalnál kezdésnek Londonban?

Figyelt kérdés
Alapfoktól azért jobb a nyelvtudásom, úgy érzem. Ahogy olvastam, a legtöbben szállodai takarítással kezdik. Egyébként tanítói diplomám van, de ez ilyen esetben mellékes.Tapasztalatokra is kíváncsi lennék, ugyanis remélhetőleg 2 hónap múlva megyek ki dolgozni. Előre is köszi!
2011. aug. 22. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én keresnék egy családot és au pair lennék :D szállás kaja így megoldott, amellett meg járhatsz simán tanfolyamra...

igaz, a fizetés nem a legjobb, de aztán onnan már könnyebb továbblépni :D sok sikert, lehet hamarosan én is ott kötök ki, nehezen bírom ezt már itt :D

2011. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, a szükség nagy úr! Meg egyébként is, szerintem meg kell adni az esélyt magunknak egy jobb életre! Még ha az egy másik országban is van.

Én egyenlőre szállodai takarítással gondoltam kezdeni. Várok még hozzászólásokat.

2011. aug. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!