Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csoporttársak? Valaki, aki...

Csoporttársak? Valaki, aki szeptembertől ZSKF-en szabad bölcsészetre jár? :D

Figyelt kérdés
Így beiratkozás előtt néhány nappal,gondoltam felteszem a kérdést:D
2011. aug. 23. 02:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért választottad ezt a szakot? Mik a terveid?
2011. aug. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Most komolyan, nem mindegy neked? :)

Mondjuk elég disztingváltan célzol rá, hogy szerinted a világ legnagyobb büfészakára jelentkezett, ezért vissza is szívtam a kérdést.

2011. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De mind1. Sőt, legalább kisebb lesz a konkurencia a munkaerőpiacon. Egyébként érdekel, ugyanis kíváncsi ember vagyok. Nem céloztam semmire, ha a kérdező úgy gondolja, akkor válaszol. Egyébként én is BTK-s vagyok, csak nyelvszakon. Szeretem a trollokat akik már korán reggel belém kötnek...
2011. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként mit csinál egy szabad bölcsész? ez mindig érdekelt. (én matek szakos vagyok)
2011. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb büfészak, a legnagyobb zugfőiskolán! Gratulálok!

Nekem volt egy osztálytársam, két tárgyból is bukott, úgy került velem egy osztályba, na most ő fog oda járni. Azt nem tudom melyik büfészakra, talán kommunikációra, de hát nem sok esze van szegénykémnek.

Amúgy szemezgetted az álláshirdetéseket, hogy hány szabad bölcsészt keresnek???????????? Szerintem egyet se! Hajrá!

2011. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is szabad bölcsészetre ment. Tetszett neki a dolog meg érdekelte, de a 3. év végén rájött, hogy ezzel piszkosul nem tud elhelyezkedni, ezért diploma után egyből ment szakmát tanulni.

El lehet ott lenni, meg gondolkodni az élet nagy dolgain, de ezért pénzt te nem fogsz kapni.

Mindegy menj oda, kezdd el, lásd milyen ott, aztán ha már jobban átlátod a dolgokat vesd össze más szakokkal és nézd meg mire van jobban igény.

2011. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem se bántsátok a kérdezőt,ő választotta ezt,nyilván nem véletlenül. Viszont a válaszolóknak is igazuk van. Egy kis személyes példa:

A barátom nővére elvégezte ezt a szakot ezen a sulin,ráadásul fizetősön.......nem olcsó dolog volt,de nagynehezen kiköhögték a szülők a tandíjat.....hát,mondanom se kell hogy mennyire megszívta......ennyi pénz elment a nagy SEMMIRE.... nem tudott elhelyezkedni sehol,semmi értelme a szaknak,ez csak azért van hogy több pénzt tudjon bezsebelni az iskola. A barátom nővére miután rájött hogy ezzel SOHA nem fog elhelyezkedni,elvégzett egy logisztikai OKJ-t,és most már dolgozik. De mondanom se kell hogy mire elkezdte ezt az OKJ-t,kiesett az államilag támogatottságból,és azért is fizetnie kellett.......nagyon meg kell ezt gondolni..

2011. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de tényleg: ezzel a szakkal te mégis mihez akarsz kezdeni? :D ez már engem is érdekelne
2011. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én bevállaltam... :)
2011. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ki kell ábrándítsalak kedves kérdező,de az égvilágon semmi értelme nincs ennek a szaknak. ha teheted iratkozz át másik szakra,de ne a diplomád után jöjj rá hogy elvesztegettél 3 vagy 4 évet
2011. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!