Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hétfön osztályozó vizsgám...

Hétfön osztályozó vizsgám lesz földrajzból, és nem tanultam még semmit. És sztem már nem tudok megtanulni mindent:/ Ha megbukok akk év ismétlés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
igen, akkor évet kell ismételned :/
2011. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Pedig itt volt az egész nyár... Késő bánat. Évismétlés.
2011. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Netezés helyett húzz bele! Intenzív tanulással még sikerülhet!
2011. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

hanyadik évfolyam

melyk könyvből tanultatok?

lehet tudok neked küldeni rövidttt összefoglalót, egy kettesre meglesz

2011. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
könyörgöm! még csak szerda van! van, nekem volt oylan o.társam aki pár nappal az érettségi előtt kezdett tanuni és meglett a 2-ese....kapcsold ki a gépet és menjél tanulni, én nem égetném így le magamat, hogy évet ismétlek....hány tételed van?
2011. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4.es lennék. De elsős anyokból kell készölnöm, mert 3.ban faktnak vettem fel,és elsős könyvet használtunk ( mozaikos, zöld ) Betegség miatt nem tudtam órákon lenni :/ a nyaram is ezzel ment el, ezért nem tudtam tanulni:(
2011. aug. 24. 16:47
 7/14 A kérdező kommentje:
épp ez az h semmi tételem nincs...neten nézegettem h mit kell tanulni, vagyis h miket kérdezhetnek..hát nem tudom milesz...megprobálok mindent hogy ne bukjak meg :)
2011. aug. 24. 16:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Már ha egyszer elolvasod és van némi eszed, akkor is meglesz a kettes. Ne görcsölj rá, de ne lustálkodj! =/
2011. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Oké, akkor a 9-es földrajz tételsor kell

20 van.

Van értelme begépelnem ide megtanulod?

Mert ha nem akkor nem vesződök vele.

Van hozzá összefoglaló anyagom is.

2011. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem lesz ez egy kicsit hosszu ha leirod ? meg tennéd egy ismeretlenért?:)ha ráérsz és nem nagy gond, akk ird le légyszives :) de ha nem érsz rá akk nem kell :)
2011. aug. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!