Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet könnyen beilleszkedni?

Hogy lehet könnyen beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Mindjárt kezdődik az egyetem, és eléggé félek.

Koleszos leszek. Senkit se ismerek. És nem vagyok az a könnyen barátkozós típus.

Milyen ötletetek van számomra, hogy tudnék könnyen beilleszkedni, barátokat szerezni, mind egyetemen, mind a koleszban???

Írjatok, vagy osszátok meg a tapasztalataitok, nektek hogyan sikerült? Vagy hogy tervezitek? :)


2011. szept. 1. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

mintha csak én kérdeztem volna!! :D

melyik egyetem, melyik kolesz?? (ha ugyanaz akkor haverkodjunk! (20/L)

2011. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne..


nekem ráadásul még rosszabb a helyzetem, az első 2 félévemet elvégeztem a saját városomba levelezőn, és most átmentem nappalira Veszprémbe, mert ott jóval gyakorlatiasabb a képzés, illetve közben munkanélküli is lettem, és gondoltam akkor mégis inkább nappali.


Szóval most elsős is vagyok, de a főleg a 3. féléves órákra fogok bejárni... Nem ismerek senkit egyik évfolyamból sem, se a koleszból, és a beiratkozás meg a másik nap eltelt úgy, hogy szinte senki nem szólt hozzám egy mondatot sem. :(

2011. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!