Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott angol emelt...

Előrehozott angol emelt érettségi?

Figyelt kérdés

Most kezdem a 9.-et, és Májusban szeretnék előrehozott érettségit tenni angolból.

Mi történik az osztályozóvizsgán és az érettségin? nehéz a szóbeli? előre kiadják a tételeket(vannak egyáltalán ilyenek)? És mennyire nehéz az emelt?


2011. szept. 1. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fuu én csak ajánlani tudom aki jó angolból és szereti is ! Én úgy tudom hogy ki lehet már vele váltani a nyelv érettségit ami ugye a te esetedben angol!!! Ha az megvan akkor már egy kilőve!! Ügyes legyél!
2011. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző, az angol érettségivel nyilván ki lehet váltani a nyelv érettségit, mivel az angol is egy nyelv. :D Régen nyelvvizsgával is lehetett, most már nem.

Személyes tapasztalatom nincs, osztályozóvizsgán nálunk van szóbeli és írásbeli, előző egy szokásos teszt, a szóbeli meg olyan, mint egy nyelvvizsga szóbelije.

A szóbeli nem nehéz, a tételeket középszinten kiadja a tanár (bár azt nem tudom hogy vajon előrehozottnál is), emelt szinten nem, akkor nem is saját sulidban érettségizel.

Ha csak nem vagy nagyon profi angolból, én még nem ajánlanám, ha mégis, akkor is a középszintűt, akkor még tehetsz később emeltet ha ne adj isten rosszul sikerül. (különben csak akkor javíthatsz, ha már leérettségiztél mindenből).

Követelmények:

[link]

A vizsga leírása:

[link]

2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kicsit azért félek tőle.. lehet hogy nem fog még túl jól menni, de nem szeretnék közepet és aztán mégegyszer emeltet :S kb milyen szintű tudás kell hozzá? megvan a felsőfokú nyelvvizsgám, annál könnyebb, vagy nehezebb?
2011. szept. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!