Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavasszal előrehozott érettség...

Tavasszal előrehozott érettségit csináltam angolból, de nem mentem el szóbelizni, mert rosszul sikerült az írásbeli. Ha most ősszel újra megpróbálom, akkor kell érettségi díjat fizetnem?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek fontos lenne!
2011. szept. 1. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a tanulói jogviszonyom még fennáll.
2011. szept. 1. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy újra nem mehetsz el érettségizni, viszont tehetsz szintemelőt, vagyis emelt szintű érettségit angolból.
2011. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az van, amit az előttem szóló mondott.
2011. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fizeted sem és szintemelőzni sem. Mivel nem mentél szóbelire, nincs is törzslapod vagy mi, ami mutatja, hogy voltál érettségin. Nálunk is volt egy srác informatikából ,szarul sikerült az írásbelije, nem jött szóbelire. Most újra megy. Nem kell fizetni, mert meg sem történt az érettségi.
2011. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon szépen köszönöm
2011. szept. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!