Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor most 2012 májusában...

Akkor most 2012 májusában kötelező lesz egy emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

A mi iskolánkban azt mondják, hogy igen, barátnőmék iskolájában is mást mondanak. Tudtommal előző év tavaszán kellett volna szólnia az oktatásügynek, hogy jövőre kötelező egy emelt, de ugye ezt nem tették meg. Előző héten, meg ha jól tudom kiadták az ez évre vonatkozó oktatási törvényeket, de mi diákok nem tudunk semmit, hogy most mi van, mert a tanárok is csak "sejtéseket" közölnek velünk... Azzal meg nem megyünk sokra, hogy "Hát szerintünk már kelleni fog nektek egy emelt..."

Tudja valaki, hogy akkor most mi várható? :S


2011. szept. 11. 11:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért is érdekelne, mert olyat is hallottam, ha valaki 60% alatt teljesít emelt szinten nem kapja meg a + 50 pontot (mert, hogy elvileg az emeltért kapható többletpontot is emelték... ismétlem ELVILEG... szóval tényleg káosz van nálunk a gimiben, senki nem tud semmit, mindenki csak találgat... :( )
2011. szept. 11. 11:56
 2/2 A kérdező kommentje:

Most meg csak ezt találtam



2012-től legalább egy tantárgyból emelt szintű érettségi vizsgát a következő helyeken várnak el:

- az erdőmérnöki szakon

- az építészi, valamint az energetikai mérnöki szakokon.

2011. szept. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!