Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ballagási ruha problémák?

Ballagási ruha problémák?

Figyelt kérdés
Az osztályom kiválasztott egy ballagási ruhát 18.000 ft.ért és mindenkinek azt kellene felvenni hogy egységesek legyünk. De az én szüleim az anyagi helyzetünk miatt nem engedhetik meg ennyiért, anyukám ismerőse fel is ajánlotta h megvarrja ingyen ahhoz hasonlót csak az anyagot kellene fizetni. De félek h ez miatt kiközösítenek h nem 100%ig ugyan olyan lesz . Mit tegyek?
2011. szept. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy csaj akinek nem a varrónőnk varrta. Még jobban is járt.
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De gááz már... én jól odamennék oszt fejen csapnám aki a ruha miatt szekál... hát a 4 év alatt is az öltözködésed végett barátkoztak Veled? Meg pont az év utolsó napján fognak majd azzal törődni.. irány a szüleid barátnője! Ha egy kicsi eltérés van, akkor pedig feldobhatod valamivel - mit tom én a gallérjánál van, akkor nyaklánc vagy hasonló. A sok virágtó úgyse fog látszódni.
2011. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van pár osztály társam akikkel nagyon jó a kapcsolatom és ők meg is értenek, és nekik is megfelelne az. Csak hát sajnos vannak olyanok az osztályba akik azt vágják a fejemhez h mért nem tudok kicsit toleráns lenni, alkalmazkodni a többiekhez. De pont az mondja akinek mindegy h 20 000 v 30 000 a ruha. És hiába mondom h nekem az lenne a legjobb ha nem lenne veszekedés és megvenném felvenném még ha nem is tetszik, de sajnos nekünk nem mindegy az ár. Csak néha rosszul esik h ezt néhányan nem tudják megérteni és elfogadni. :/
2011. szept. 14. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedek nálatok osztálypénz? Mert ha igen akkor meg lehetne oldani abból is. Max. levonják a te részedből és ha még év végén maradna akkor kevesebbet kapsz vissza mint a többiek, de, hogy ha nem is nagyon költitek akkor a célra megfelel ez a megoldás is.
2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!