Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki felvette a diákhitelt és...

Aki felvette a diákhitelt és már végzett az egyetemmel, annak mi a véleménye róla? Gondjai vannak a visszafizetéssel, vagy észre sem veszi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:06
 1/8 anonim válasza:

Az attó függ, hogy van-e már állása vagy nincs és hogy mennyit kell visszafizetnie.

Addig amíg nem volt munkám gondot jelentett, aztán ha tudtam, utaltam a minimumnál többet és örülök, hogy már túl vagyok rajta :)

2011. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel hitelt!!!!!! Csak legvégső esetben, ha az életed múlik rajta. Ha valahogy, szűkösen-nehezen, de megoldható, akkor ne vegyél fel! Nagy szívás..
2011. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minden hitel szívás. (előzőnek üzenem.)

de én is csak ezáltal tudom finanszírozni a tanulmányaimat, és egyébként kedvezőbbek a feltételei, mint bármelyik banknál felvett hitelnek.

2011. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kollégám évek óta lediplomázott már,régen dolgozik,de még mindig szenved a diákhitellel.Többször is elmondta nekem,hogy nagyon megbánta,és most elég kínos helyzetben van emiatt.


21/L

2011. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Havonta mennyit kell visszafizetnetek és hány évig?
2011. szept. 19. 21:53
 6/8 anonim válasza:

Engem is érdekelne ez a dolog.


Én tavasszal fogok végezni, de szükségem lenne egy kisebb összegre, mert egy félévnyi tandíj, egy nyelvtanfolyam, 2 nyelvvizsga ára még hátravan.


Olyanra van lehetőség, hogy mondjuk 150.000.- Ft-ot vennék fel kb? Az talán nem tűnik olyan soknak. (Van ismerősöm, aki már több milliót felvett)

2011. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 whatshername ***** válasza:
Bocs,hogy így belekérdezek,de végülis ide tartozik:Ha mondjuk nem tudod fizetni a törlesztőrészleteket,mert nem kapsz munkát az egyetem elvégzése után,akkor mi lesz?Mit vesznek el,ha semmi jövedelmed sincs?
2011. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy nem vesznek el semmit csak kamatozik....csak akkor kell fizetned,ha bejelentett munkád van.
2011. nov. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!