Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem! Diákmunka...

Én ezt nem értem! Diákmunka nappali tagozaton tanulóknak, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos diák hogyan tudna elmenni heti 5 napban reggel 8tól délután 4ig dolgozni? Mert ilyenk diákmunkák vannak, és oda is írják, hogy minimum 3-4-5 hónapra vállalni kell! Hogy járjon így az ember iskolába?

21L


2011. szept. 29. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azok járnak oda akik ilyen büfészakokra járnak és elég ha vizsgaidőszakban tanul egy picit. Egy normális fősuli/egyetem ami megköveteli, hogy be is járj meg tanulj is ... persze ilyenek mellett én is értetlenkedem.
2011. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, én is azt gondolom, hogy azok tudnak elmenni. Én valami délutáni diákmunkát keresek, de azt nem igazán találok, ha mégis, akkor a feltétel az, hogy estis legyen a diák :D
2011. szept. 29. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom halasztósoknak szólnak ezek. De nézz szét több helyen is, sok szövetkezetnél hívnak alkalmi munkákkal, aztán vagy elvállalod, vagy nem.
2011. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, épp ez az, ami engem is bosszant. De azt sem értem, hogy akik büfészakon vannak, azoknak is van pl. szeminárium, ahol kötelező ott lenniük, nem? Én is szeretnék dolgozni, de sehova nem kellek úgy, hogy kb. hetente 3-szor érnék rá pár órát... Max. vmi szórólapozás jöhet szóba, 300 Ft-ért, amivel meg az a baj, hogy ilyen beosztásban tényleg nem éri meg. A fél napod elmegy, és hetente kapsz 2000 Ft-ot. Bár ez nem csak a diákmunkával van így, sajnos... :S
2011. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most direkt délutáni munkákat keresek, remélem, sikerül, sok sikert nektek is:)
2011. okt. 3. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!