Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ZH-ra gyorsan...

Hogy lehet ZH-ra gyorsan hatékonyan sokat megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként ki kell kapcsolni a gyk-t. Aztán lesöpörni az asztalról mindent, ami nem tanuláshoz kell. Aztán főzni egy nagy adag kávét, nekiülni és csinálni. Nálam legalábbis ez vált be eddig.
2011. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen szakon vagy?mennyit akarsz és hány nap alatt megtanulni?szerintem ezektől is függ.
2011. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
meg fogsz bukni :P
2011. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a jegyzetelés jött be. Mindent, amit meg kell tanulnom, ha van rá szükség, ha nincs; kijegyzetelem.
2011. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
utolsó: én ezt előadáson csinálom :P (a BME-n muszáj)
2011. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Csinálhatnád otthon, tanulás közben is. Mire kiírod -> megtanulod.
2011. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kereskedelem és marketing szerdára...vagy 150oldal
2011. okt. 3. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:

annyit megtanulni nem fogsz.szerintem.

elolvasni sem lehet 2 nap alatt úgy, hogy azt tényleg meg is értsd és megragadjon belőle vmi.Kicsit későre hagytad, nem?

pótzh?

2011. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Telefon, számítógép, zene kikapcs, cucc elővesz, kávét/teát főz, alvásra sincs szükség. Ha úgy vesszük, rengeteg időd van. Egyszer elolvasod egybe, hogy átfogó képet kapj (már amennyire ez lehetséges, ha halvány szőke löveted sincs semmiről), aztán elkezded benyalni az egészet. Mondanám, hogy értve tanulj, de gondolom első körben elég, ha mindent bemagolsz és 0%-tól különbözőt teljesítesz, majd ZH után rendesen megtanulod.
2011. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dehogy pót...csak hétvégén sem voltam itthon,előtte balekoktatás,stb...
2011. okt. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!