Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha újra felvételizhetnétek...

Ha újra felvételizhetnétek főiskolára egyetemre, vagy valamilyen képzésre, milyen szakot választanátok? Szerintetek mi az, ami itthon és/vagy külföldön keresett?

Figyelt kérdés
Legfőképp tapasztalaton alapuló válaszokat várok!
2011. okt. 6. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan erre a szakra jelentkeznék,bàr nem könnyű elhelyezkedni vele,de semmi mást nem csinálnék szívesen.Keresettek általában a mérnök szakok,az informatika stb.


21/l

2011. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én újra is jelentkezem nemzetközi tanulmányok szakra. nemzetközi irányban érdemes tovább menni főleg ha beszélsz min. 3 nyelvet
2011. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itthon és külföldön a mérnök, az orvos keresett. Ehhez nem fér kétség. Azontúl, ahogyan én látom nálunk informatikai vagy pénzügyi szakemberként is el tudsz helyezkedni.


Valaki írta a nemzetközi tanulmányokat. 3 nyelven beszélni alapvetően nem rossz. De csak a képességből, hogy 3 nyelven megérteted magad, kevesen csinálnak pénzt (tanár, tolmács). Ha viszont úgy beszélsz 3 nyelvet, hogy közben orvos vagy, esetleg mérnök, vagy egyéb természettudományos szakmád van, akkor tiéd a világ :D

2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
az utolsó hozzászólónak: Csupán megjegyzem hogy a Corvinuson vagyok nemzetközi gazdálkodáson és mellette csinálom a nemzetközi tanulmányok szakot is! Ja és angolul, franciául és oroszul beszélek folyékonyan.
2011. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21/l! Te milyen szakon vagy most?


Egyébként a mérnökire már gondoltam mert ezt több helyről hallottam, de tudom hogy oda nagyon jó matekosnak kell lenni, nekem pedig annyira nem megy könnyen.


Nemzetközi tanulmányokat egy ismerősöm most végzi, két nyelvet beszél, mégis úgy érzi, hogy semmit nem fog érni a papírja...

2011. okt. 7. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszichológia MA.


21/L

2011. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nemzetközi tanulmányok mellett tanul még valamit az ember akkor nyert ügye van!
2011. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
marketing és nagyon imádom!
2012. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!