Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségiben lévő feladatok...

Az érettségiben lévő feladatok KÖTELEZŐEN, tehát CSAKIS azok lehetnek, amik a követelményrendszerben le van írva, vagy lehet olyan feladat is, amely nincs leírva?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ha a Mozaik kiadó bioszkönyveit nézzük, akkor 1084 oldalas. (5 kötet) Természetesen tele van felesleges információkkal, amik nincsenek is benne a követelményrendszerben, ezért mondtam, hogy többre számítottam annál a 400 oldalnál :)
2011. okt. 7. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó, de az alapból kis alakú, tele ábrával...:D
2011. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én nagyobb biológia könyvet nem láttam. De egyébként tényleg tele van felesleges információkkal, mivel már olvasom és túl sok részlet van benne. Konkrét példát most nem mondok neked.
2011. okt. 7. 20:44
 14/14 A kérdező kommentje:
hagyjuk am mostmár lex*rom :D
2011. okt. 7. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!