Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor jön a diákhitel, ha...

Mikor jön a diákhitel, ha 15-e szombatra esik?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy van, hogy 15-ig kell megérkeznie legkésőbb, vagy 15-én utalnak legkorábban? Szóval megérkezik még pénteken, vagy csak hétfőn?
2011. okt. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
hétfőn akkor
2011. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

15-én érkezik meg a számládra. ha 15-e hétvége vagy ünnepnap, akkor ált. az előtte levő pénteken, azaz most 14-én fog megjönni.

de ha felmennél a diakhitel.hu -ra, ott is ki van írva, hogy mikor van a következő utalás időpontja.....

FONTOSABB DÁTUMOK

A következő Diákhitel igénylési határidő:


2011. október 17.


A következő Diákhitel folyósítás időpontja:


2011.október 14.

2011. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is megtaláltam, csak abban nem voltam biztos, hogy ez mikor lesz számlán. Mert pl. a MÁK honlapján meg az van fent, hogy a családi pótlékot mikor utalják, de ott a folyósítás napja azt jelenti, hogy a bank mikor kapja meg, és utána még egy nap, mire számlán lesz. A diákhitel esetében meg már nem emlékeztem, hogy szokott lenni.
2011. okt. 11. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
rajta lesz 14-én reggel. eddig mindig ez volt...... előző voltam
2011. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor megnyugodtam :)

2011. okt. 12. 17:47
 6/8 anonim válasza:
Ès ha 15.e szombatra esik viszont ez munkanap (31.ét dolgozzuk le) akkor is megjön pénteken?
2016. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Megnéztem, a K&H közleménye szerint a 15-én indított utalásokat csak 17-én teljesítik, annak ellenére, hogy a bankfiókok nyitva tartanak, szóval én nagyon bízom benne, hogy már pénteken megérkezik az összeg.
2016. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javítanám magam: elvileg már a számlán kell lennie szombaton, mert pénteki utalási rend lesz érvényben aznap.
2016. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!