Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem egy felsőoktat...

Ha jelentkeztem egy felsőoktatási intézménybe de időközben meglett a nyelvvizsgám akkor azt meddig lehet még elküldeni hogy beleszámítsák a pontokba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

május 31-ig letett nyelvvizsgát fogadják el.

Ha addig meglesz akkor Július 7-ig lehet pótolni a dokumentumokat!

2011. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 11. 09:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy kb 4 hónap alatt meg lehet csinálni egy középfokú C -t

úgy hogy az alapokat azért tudom.Tudom hogy az rajtam múlik csak azért gondoltam megkérdezem mert januárban tervezem elkezdeni és akkor jó lenne ha meglenne május végéig.

2011. okt. 11. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Magadtól tanulsz vagy nyelviskolában, nyelvtanárral? Én a németet pár éve nyelvsuliban kezdtem el (alapokat tudtam, tehát nem a legelejéről), és heti 2x4 tanórás haladással kb. 9 hónap volt. De minden attól függ, hogy te milyen tempóban tudsz haladni. Középiskola mellett nekem ennél több időm nem volt rá.
2011. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyelviskolában szeretném max heti 3-szor lenne rá időm
2011. okt. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!