Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék az egyetemen egyszer...

Szeretnék az egyetemen egyszeri szociális ösztöndíjat igényelni, viszont nem halt meg édesanyám, de egy hónapja kiderült h rosszindulatú mellrákja van. Szerintetek próbáljam megigényelni? Van rá esély h kapok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokba vannak a gyógyszerek meg a kezelések, és egyedül nevel minket, rokkantnyugdíjas is ráadásul...

Volt esetleg valaki hasonló cipőben?


2011. okt. 11. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy ugyanaz a ketogória e, de én édesanyám is rokkant nyugdíjas, olyan betegsége van, hogy alapból nem tud emberek közé menni plusz pánikbeteg, most fog megint befeküdni a pszichiátriára. De sem a bátyám sem én nem kapunk semmilyen juttatást, mondjuk az is igaz, hogy nem is igényeltünk. Figyi egy próbát megér, veszteni valód nincs, legrosszabb esetbe nem kapsz, de fenn áll a lehetőség, hogy még is :) érdeklődj a sulidban, anyudnak meg mindent jót kívánok :) (és persze neked is)
2011. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nagyon aranyos vagy! :) Igényeljetek(ha még suliba jársz), mert mindenképp kapnátok rendszerest sztem!

Hát igen egy próbát megér, csak tudni akartam mik az esélyeim :)

2011. okt. 11. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
én igényeltem másfél éve, mikor bátyám nyomtalanul eltűnt, mivel anyuéknak minden idejét és pénzét lekötötte, hogy keressék. volt rendőrségi bejelentés, meg minden, amit csak el tudsz képzelni... megkaptam az egyszeri szoc.támot, szerintem próbáld meg! de szerintem ezek alapján még a rendszeresre is jogosult lennél. melyik egyetemre jársz?
2011. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igényeld meg, nincs veszíteni valód!
2011. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül nevel titeket és rokkant nyugdíjas? Hidd el az bőven elég...
2011. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!