Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki fellebbezett már...

Valaki fellebbezett már szociális ösztöndíj miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Letudnátok írni, hogy működik ez az egész, illetve megéri-e vele "vacakolni"?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 13. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

félárva vagyok, tartósan beteg , anyukám nyugdíjas és egyedül nevel. Én nem kapok szoctámot a BME-GPK-n.

Hiába a fellebbezés. Sok a csaló, aki "bebizonyítja" , hogy 40e/fő-ből él, de autóval jár.

Szerintem felesleges. Sajnos.

2011. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett és mennyitől adták meg?
2011. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Én tavaly azért fellebbeztem, mert neten kellett a papírokat leadni, és nekem az egyik eltűnt a rendszerből, pedig beszereztem és fel is töltöttem, ellenőziztem és ott volt minden a feltöltött igazolások listáján. Erre kaptam egy értesítést, hogy érvénytelen a pályázat, mert hiányzik egy papír. Le is írták, melyik és az biztosan fel volt nekem töltve korábban. Fellebbezésben beírtam, hogy nem az én hibám volt és ha kell, be is tudom mutatni, hogy megvan a papír kb. 1 héttel a leadási határidő előtti dátummal, de elutasították. Pedig anya munkanélküli, apa minimálbéréből élünk öten, és vidékről járok be a suliba. Szóval ha nem lett elég pondod és amiatt fellebbeznél, nem érdemes, egy teljesen korrekt pályázatot se fogadnak el egy hülye adatbázis hiba miatt.
2011. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akik fellebbezetek hol intézték az ügyeket? úgy értem nyomtatványt meg ezeket ők, vagyis az iskola, vagy pedig saját magunknak kellett beszerezni?

67 ponttól adták volna meg, nekem 63 lett, úgy hogy tavaly megkaptam a max kategóriát. Anya most munanélküli lett, apának csökkent a jövedelme, plusz van még két kisebb testvérem, mégis 10 pontot levontak tavalyhoz képest, ezért nem csúsztam bele.

2011. okt. 13. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám munkanélküli, beteg és egyedül nevel, mégis csak a megkapható összeg felét kapom :( Értem, jobb, mint a semmi, de mégis, akkor ki kapja a teljes összeget?? Az a híd alatt él, vagy mi?
2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!