Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségivel rendelkező lány,...

Érettségivel rendelkező lány, aki beszél pár nyelvet alapfokon, hogyan írjon önéletrajzot? Sürgős!

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem dolgozott még.
2011. okt. 17. 14:38
 2/14 anonim ***** válasza:
Összefüggő szöveget akarsz, vagy vázlatosat?
2011. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
valami példára gondoltam...
2011. okt. 17. 16:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy nem az enyémre vagy kíváncsi, de tudod 7. osztályban megtanították elvileg, hogy az önéletrajz is lehet többféle, vagy összefüggő szöveget írsz, vagy pedig csak ilyen vázlatosat, ahol így vannak írva az adatok: név: Gipsz Jakab végzettség: építészmérnök, informatikai ismeretek: Microsoft word , nyelvtudás: francia, középfok.


Tehát felteszem még1szer a kérdést, milyen típusút szeretnél? Ha nem tudsz rá válaszolni nem tudok segíteni.

2011. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
így már stimmel,de tudod,nekem ez kimaradt a tananyagból valahogy... akkor inkább a vázlatosat kérném,ha lehet... :)
2011. okt. 17. 16:50
 6/14 anonim ***** válasza:

"akkor inkább a vázlatosat kérném, ha lehet" :DDDDD ezen mekkorát szakadtam :D

Kérdező, ritka intelligens lány lehetsz. Hogy kaptál úgy érettségit, ha egy egyszerű önéletrajzot nem tudsz megírni?

2011. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tehát az önéletrajzban akkor szerepeljenek természetesen a személyes adataid (név, lakcím, elérhetőség email címmel, családi állapot, születési hely és idő stb), utána a végzettséged illetve jelenlegi foglalkozásod, ha van tapasztalatod munkában akkor azt is írd és ,hogy mi is volt az mennyi ideig csináltad. A végén pedig nyelvi ismereteid, számítógépes ismereteid stb.
2011. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Google-> önéletrajz minta

Amúgy ilyet szerintem senkinek nem tanítanak általános iskolában, hogy hogyan írjon meg egy önéletrajzot. Ha mégis, akkor az vesse rám az első követ, aki mindenre tökéletesen emlékszik, amit megtanult.. Szóval ha most nekem kéne egy önéletrajzot írnom hirtelenjében, én is kétségbe lennék esve, egészen addig, amíg google-n nem nézek meg pár példát. Ilyen egyszerű.

2011. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban felsoroltakon kívül oda szokás írni még néhány hobbit,szabadidős tevékenységet.Továbbá fontos a színes,jó minőségű (nem webkamerával készített),lehetőleg egy évnél nem régebbi igazolványkép,ami semmiképp nem egész alakos,fürdőruhás,buliban készült stb.
2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem az én önéletrajzomról van szó eleve. nekem még odébb van,utolsó éves vagyok szakmunkásban-most jöhet a következő oltáshullám. Semmi tapasztalatom nincs ilyen téren,nagy nulla. valószínűleg ezért kérdezem.
2011. okt. 19. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!