Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akad itt olyan, aki ma érettsé...

Akad itt olyan, aki ma érettségizett németből középszinten?

Figyelt kérdés
Neked hogy sikerült? Szerintem a hallás utáni szövegértés nagyon kib@szós volt:S Ráadásul még a magnó is sz@r volt, úgyhogy az is rátett egy lapáttal.
2011. okt. 24. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én! :) És egyetértek veled. Volt egy nagyon recsegős része.
2011. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az az egyik. De nálunk tényleg elromlott a magnó isxD Elkezdett akadozni a CD, és ezek a gyökerek nem játszoták újra.
2011. okt. 24. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont fellebbezni!
2011. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
annyira nem izgat. Tulajdonképpen nekem ez nem számít, mert duplázni fogok. De nevetséges.
2011. okt. 24. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy olyan nevetséges dolgokat is elrontottam. Például azt mindig tudtam, hogy a warten ige vonzata az auf, és mégis azt jelöltem be, hogy an.
2011. okt. 24. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
viszont az íráskészség az egy vicc volt :D annyira egyszerű. csak az a baj, hogy eléggé túlléptem a megadott szószámot
2011. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem számoltamxD Csak írtam, írtam, írtam. Ha abba fognak belekötni, hogy sok a szó, hát csesszék meg:D
2011. okt. 24. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Az "íráskészség" az

a levél, ugye ?

2019. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!