Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megpróbálnom az...

Érdemes lenne megpróbálnom az emeltet?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön érettségiztem előrehozottan középfokon angolból. Nyelvvizsgám már van, azt elég jól megcsináltam ám ez a középfokú kb 85%-os lesz. Most nem tudom, hogy örüljek ennek, vagy próbáljam meg az emeltet? Erre az érettségire sajnos nem nagyon készültem fel, mert beiratkoztam egy tanfolyamra ( egy iskolánál ahol a nyelvvizsgára is felkészítettek és 100%-osan elégedett voltam) de nem voltam elégedett, több órára nem tudtam bemenni mert a tudtom nélkül egyeztettek időpontot. Nem érzem hogy bármilyen felkészítést kaptam volna és úgy érzem hogy annak ellenére hogy szerintem ez elég nehéz érettségi volt, több van bennem. Ugye emeltre mostantól elkezdhetnék felkészülni, külön tanárhoz járni, így a bonyolultabb nyelvtant is megérteném. Ám félek hogy nem menne. Tudom hogy a szóbelit még meg sem csináltam de avval szerintem nem lesz problémám, beszélni mindig jól tudtam. Minimum egy 90%-os érettségit szerettem volna, továbbtanulás céljából minden pontra szükségem lenne. Emelt törit már biztos hogy csinálok.


Érdemes volna belevágnom? Vagy hagyjam rá azt a kb. 5%-ot??


2011. okt. 25. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha most megcsináltad a közepet, és úgy érzed, menne az emelt, próbáld meg. Úgyis azt számítják be, amelyik neked előnyösebb - így ha rosszul sikerülne az emelt, még mindig ott lesz a közép, hogy abból vidd a pontokat.
2011. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!