Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elvégezni újra ugyanaz...

Érdemes elvégezni újra ugyanazt a tanfolyamot ugyanolyan szinten ha úgy érzem még nem tudom teljesen az anyagot?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgáról lenne szó, úgy érzem kevés még a tudásom és kéne még egy ugyanilyen tanfolyam hogy letisztázódjon bennem minden. Érdemes lenne ugyanazt elvégezni, vagy keressek másikat?
2011. nov. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon a tanfolyamon nem tanultad meg az vagy a tanfolyam vagy a lustaságod hibája. Ha a tanfolyam nem jó vagy csak tényleg pár dolog van amit nem értesz akkor felesleges még egyszer ugyan annyi pénzt beleölni. Inkább keress egy jó magántanárt aki pár óra alatt el tudja magyarázni ami a tanfolyamon nem volt megfelelő vagy nem gyakoroltál rá eleget.
2011. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én hibám úgy érzem, túl intenzív volt a tanfolyam, és ez felszínes tudás ami most nekem van, de nyelvvizsgáig elfelejtem ezt is. Ha még egyszer átvennénk ezt az anyagot akkor úgy érzem tényleg megtudnám tanulni és nem felejteném el. Magántanárhoz inkább nem mennék, mert jobbnak látom csoportban, ahol mások hibájából is tanulhatok.
2011. nov. 4. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
De akkor ki kell megint fizetned
2016. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!