Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vége az őszi szünetnek....

Vége az őszi szünetnek. Milyen volt? Hogy telt? Várjátok a következőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, végre rendszerezni tudtam az eddig tanultakat. Már csak ismételnem kell. Bár egész héten szinte ki se mozdultam, megérte! :-D Várom a következőt, hogyne várnám! 45 nap múlva lesz^^. Na, és neked milyen volt? :-)
2011. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
tűrhető volt. egész jól telt. de pihentem volna még. várom már a kövit ^^
2011. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a szünet elején bulizni voltam, majd a másik felében csak pihentem itthon, jól esett és rám fért már, mert elég zsúfolt napjaim voltak a szünet előtt, doga hegyek, így tanulnom is csak angolra kellett :)

Várom már a következőt mindenképp mert a téli a 2. kedvenc szünetem :)

2011. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudtam kipihenni magam, de ettől függetlenül jól telt, mert meg lett a jogosítványom és még szülinapom is volt :)
2011. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem köszi jól telt. Most végzős vagyok és érettségizem az idén, nagyon sok tanulni valót adtak fel, de az időm nagy részét másra használtam fel, egy könyv nem volt a kezemben egész szünetben, így ma egész nap csak tanulni fogok :( Egészen hajnalig :( Ez van :) Komoly terveim vannak jövőre nézve... de már csak 6 hétig megyünk suliba és megint szünet, úgy várom már :)
2011. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én végre aludhatam jó sokáig :D nekem is jól telt


3.-nak boldog szülinapot!!!

2011. nov. 6. 19:55
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi 4. nek :D
2011. nov. 6. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
köszi szépen :))
2011. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!