Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Összefirkált dolgozat. Adhat...

Összefirkált dolgozat. Adhat egyest a tanár?

Figyelt kérdés
Irodalomból írtunk dogát, támazárót. A tárgyi tudás hibátlan, ellenőriztem a könyvben szinte szóról szóra megtanultam úgyhogy azzal nem lehet baja a tanárnak. Viszont nem lehetett előre beadni így unatkoztam elkezdtem firkálni. Csak annyi hogy a lap alján van egy hullámvonal és áthúzva hosszában két egyenese vonallal. Erre szerintetek kapni fogok valamilyen leértékelést? Már nincs olyan hogy heyesírás tárgyi tudás külalak külön, mert ez középiskola. Irodalomból már van egy hármasom meg egy négyesem, érettségi tantárgy és nem lenne jó ha ez rosszul sikerülne. Szerintetek erre ad egyest vagy egy jeggyel rosszabbat vagy bármi ilyesmit??? :(:(:(:( Többet nem fogom összefirkálni az biztos, mert most nagyon félek. Szerintetek? Nuygtassatok meg!
2011. nov. 13. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Dolgozatot soha nem szabad úgy beadni , hogy össze van firkálva. Ha elrontod, áthúzás nélküli zárójelbe kell rakni. Érettséginél főleg!

Hogy a te esetedben lesz-e szankció (mivel ez még nem érettségi) tanár függő. Az ő jó indulatán múlik minden.

2011. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú kösz remélem nem lesz szenya :S
2011. nov. 13. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, át kell húzni a zárójelen belül. máskülönben mi a különbség, a valódi zárójel között?
2011. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk érettségin azt mondta a tanár, hogy csak zárójelbe tenni. Áthúzni semmit sem szabad.
2011. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hatosztályosba járok, még csak hetedikes vagyok. Ez az első évem. Akkor lehetnel elnézőbbek nem? Van esély, hogy ne adjon egyesT? :(:(:(
2011. nov. 13. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tartalmilag jó a dolgozat, akkor nem fog egyest adni rá. De máskor figyelj oda a külalakra!
2011. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy adna. max megkérdezi hogy motivált az elkészítésére:D
2011. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm! Egész éjjel ezen rágtam magam, remélem nem kapok érte semmit max megszid. Ezentúl soha nem firkálom össze az holt biztos!!!!! Legalább tanultam belőle.

Majd megírom mi volt ha kijavította. Köszi a válaszokat!!

2011. nov. 14. 16:31
 9/9 A kérdező kommentje:
HUHHHH!! oKÉ MOST MEGKÖNNYEBBÜLTEM MERT VÉGÜLIS 5ÖST ADOTT!!!! :D:D:D:D:D:D
2011. dec. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!